Остані відгуки

    December 2024
    M T W T F S S
     1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031  

    Архів

    Інформація

     Національний природний парк

    “Білобережжя Святослава” 

    ЗАПРОШУЄ зацікавлених громадян та організації до співпраці з питань участі та організації екскурсій на території парку.

    Пропонуються одноденні маршрути (орієнтовна тривалість – до 6 годин), для груп кількістю 20-30 чоловік:

    1. «Великий Кінбурнський»  з відвідуванням таких місць, як пташиний рай Бієнкових плавнів, Урочище «Комендантське» з неповторними дубовими гайками, кришталево прозорі Кефальні озера, таємнича і магічна Ковалівська сага. Приємним етапом екскурсії є відпочинок на березі Чорного моря. У вартість одноденної екскурсії з чоловіка включено транспортных витрат на проїзд катером Очаків – Кінбурн та автобусом – всюдиходом по Кінбурну. За бажанням можливе відвідування контактного звіринцю.

     

    2. «Суворовський», на якому відпочиваючі зможуть відвідати залишки оборонного валу Кінбурньської фортеці 17-18 століття, козацький хрест встановлений на пам’ять про першого кошового отамана Чорноморського козацтва Сидора Білого, пам’ятник О.С.Суворову, місце, де була розташована суворівська батарея (блок-форт), яка відіграла вирішальну роль в розгромі турецького флоту, шпиль коси (стрілка), де зустрічаються води Дніпро-Бузького лиману та Чорного моря, залишки турецького мосту, Солоне озеро, де відвідувачі можуть прийняти цілющі SPA– процедури (лікувальні грязі)  на свіжому повітрі та відпочити.

     

    3. Варіантом маршруту «Суворовський» є водна екскурсія, яка проводиться катером із зупинками в цікавих місцях – це мінімум комарів та свіже морське повітря. Початок екскурсії на причалі в м.Очакові. Шлях на Кінбурнську стрілку пролягає через Дніпро-Бузький лиман біля рукотворного острова «Майський». Перша зупинка катера – це залишки оборонного валу турецької фортеці та пам’ятний хрест Сидору Білому. Далі перехід катером до пам’ятника Суворову та місця розташування блок-форту. Обігнувши водним шляхом шпиль Кінбурнської стрілки,  екскурсанти вийдуть в Чорне море, це і є той відомий  «шлях із Варяг в Греки». Шпиль цікавий і тим, що є місцем скупчення водоплавних птахів. Далі катер рухається вздовж коси водами Чорного моря. Оглянувши залишки турецького мосту, туристи зможуть відпочити на березі моря біля Солоного озера, яке містить лікувальні грязі, та спробувати цілющу дію білої глини , яка залягає на дні моря в цьому місці. Завершальний етап огляду коси – відвідування пам’ятного комплексу біля причалу Миколаївського морського торгового порту. Цим же водним шляхом повертаємося до Очаківського причалу.

    УВАГА: враховуючи, що на Кінбурні немає спеціалізованих об’єктів громадського харчування, бажано мати із собою запас їжі та води. Для автомобільних маршрутів крім одягу для купання бажано мати одяг та засоби, які захищають від комарів. Для водної екскурсії одягатись з урахуванням необхідності заходити у воду під час посадки на катер.

    Екскурсії проводять працівники парку, які нададуть цікаву інформацію про Кінбурнську косу. Ви отримаєте незабутні враження та гарний настрій!

     

    Враховуючи особливу історичну роль Кінбурнської коси, вразливість її природних комплексів, які знаходяться під захистом природно-заповідного фонду України, вам, шановні відвідувачі, необхідно дотримуватися відповідних правил:

    – Не знищувати рослини, кущі та дерева, яйця птахів, об’єкти тваринного світу, у т.ч. рептилій;

    – Не забруднювати територію господарсько-побутовими відходами та стоками, розміщувати несортоване сміття (для цього є спеціально встановлені контейнери для роздільного збору сміття);

    – Заборонено проїзд та стоянка транспорту по береговій лінії пляжу та по літоральних валах;

    – Встановлювати намети за межами рекреаційної дільниці;

     

    – Виконувати правила протипожежної безпеки – розводити багаття тільки у визначених та облаштованих місцях, не організовувати салюти та феєрверки на дільницях з натуральним трав’яним покривом;

    – Не знищувати та пошкоджувати інформаційні щити, аншлаги, таблички-вказівники НПП, не пошкоджувати рекреаційне обладнання (туалети, сміттєзбирачі);

    – Своєчасно оплачувати рекреаційні послуги.

    – Крім того, звертаємо Вашу увагу на заборону відвідування шпилю Кінбурнської стрілки (крайня оглядова точка – бетонна баржа). 

    Купання на шпилі стрілки смертельно небезпечно – 9 потоплеників за останній період.

    Тож бажаємо приємного відпочинку в гармонії з природою!

     

    Отримати консультацію та замовити екскурсію по телефонах

            Тел. (05154) 30026 , 067-116-08-95.

    Комментарии закрыты.