Остані відгуки
  Ноябрь 2018
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  « Сен   Дек »
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930  
  Архів

  Голос моря!

  Екологічна мандрівка «Голос Чорного моря!», присвячена Міжнародному дню Чорного моря, пройшла у Очаківській міській бібліотеці: 24 жовтня — для учнів 6-х класів Очаківської загальноосвітньої школи №2, 25 жовтня – для учнів 3-х класів ЗОШ №2, 26 жовтня – для учнів 8 класу ЗОШ №1. Понад 100 учнів, під час заходів, мали змогу «почути голос моря» та більше узнати про його проблеми. Багато цікавих фактів про мешканців моря, які потрапили на сторінки Червоної книги України, про непрошених оселенців та шкідливих жителів морських глибин почули учасники заходів від працівників бібліотеки.

  Про природоохоронну та наукову діяльність природно-заповідних об’єктів у акваторіях розповіла провідний фахівець з екоосвіти І.В. Форманюк, яка познайомила учнів з діяльністю Причорноморських природно-заповідних об’єктів: Чорноморським біосферним заповідником, регіональним ландшафтним парком «Кінбурнська коса» та національним природним парком «Білобережжя Святослава». Вона звернула увагу на те, що ми можемо зробити, щоб захистити Чорне море, наприклад використовувати багаторазові сумки, тим самим оберігаючи Чорне море від забруднення пластиковими відходами.

  У заходах взяла участь іхтіолог Чорноморського рибоохоронного патруля А. Барсукова, яка підготувала презентацію про діяльність «рибоохоронного патруля», розповила про роботу рибоохоронних інспекторів та нагадала правила риболовства.  Учні ділилися власними думками та висловлювали пропозиції щодо вирішення наболілих проблем Чорного моря  та підтримали природоохоронні ініціативи екологів для покращення його стану.

    Кожен учасник на згадку про екологічну дату 31 жовтня — Міжнародний день Чорного моря — отримав календар Чорноморського рибоохоронного патруля.

  Вирішення проблем Чорного моря значною мірою залежить від обізнаності дітей – наших майбутніх громадян. Ми б хотіли, щоб наш захід допоміг нашим дітям дізнатися більше про Чорне море, навчитися його захищати, а Чорне море у відповідь і надалі було б джерелом життя для майбутніх поколінь.

  І. Форманюк – провідний фахівець з екоосвіти

  РЛП «Кінбурнська коса» та НПП «Білобережжя Святослава»