Остані відгуки
  Сентябрь 2018
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  « Авг   Ноя »
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  Архів

  Представник НПП «Білобережжя Святослава» — учасник науково-практичної конференції на Вінниччині

  Протягом 19-22 вересня п.р. начальник відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою Світлана Тарабан брала участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції на тему «Роль національних природних парків в розвитку туризму в національному природному парку «Кармелюкове Поділля» (смт Чичельник, Вінницька обл.).

   


  Тема її доповіді «Розвиток екологічного туризму в національному природному парку «Білобережжя Святослава» розкрила всі особливо сприятливі умови для розвитку екологічного туризму, що створюються на території національного природного парку «Білобережжя Святослава», де існує реальна можливість поєднати повноцінний відпочинок з пізнаванням природничого та історико-культурного потенціалу регіону.

  Учасники конференції мали змогу не тільки прослухати цікаві доповіді та презентації, але й пройти туристичним маршрутом «Загублений світ-2», здійснити мандрівку раритетною вузькоколійною залізницею «Рудниця-Гайворон», насолодитися природними комплексами НПП «Кармелюкове Поділля» (урочище «Крамарівська дача»), побувати на обладнаній за сучасними стандартами молочно-товарній фермі, відвідати Куренівське тримонастир’я в с.Куренівка та чудово обладнаний рекреаційний пункт.

  Адміністрація НПП «Білобережжя Святослава»