Остані відгуки
  Май 2018
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  « Апр   Июн »
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031  
  Архів

  В національному природному парку «Білобережжя Святослава» відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція

  В національному природному парку «Білобережжя Святослава» відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція

   

  На базі національного природного парку «Білобережжя Святослава» (Миколаївська область) 10-11 травня 2018 року проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Комплексне збереження історикокультурної та природної спадщини у заповідних об’єктах». В співорганізаторах заходу – Центр пам’яткознавства Національної акакдемії наук України і українського товариства охорони пам’яток історії та культури, Національний історико-археологічний заповідник «Ольвія», Регіональний ландшафтний пакр «кінбурнська коса», Очаківський воєнно-історичний музей ім.О.В.Суворова.

  В конференц-залі Очаківського воєнно-історичного музею О.В.Суворова зібрались представники національних природних парків, вищих навчальних закладів м.Миколаїв та м.Запоріжжя, краєзнавці Херсону та Миколаєва, а також історики та археологи. Крім того результати досліджень, проведених на озері Солонець-Тузли (Березанський район, територія НПП) та його прилеглій території, представила Стефанська Антоніна, студентка III курсу МНУ імені В.О. Сухомлинського.

  Другий день конференції плідно пройшов на території Кінбурнської коси, де учасників ознайомили з результатами проведених біотехнічних заходів, а саме відновленим урочищем «Бієнкові плавні», удосконаленою платформою для гніздування птахів, що побудована під керівництвом директора РЛП «Кінбурнська коса» З.О.Петровича та ін.

  Результати досліджень та доповідей науковців представлені у збірнику конференції, виданому напередодні.

  Відділ науки НПП «Білобережжя Святослава»