Остані відгуки
  Апрель 2018
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  « Мар   Май »
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  30  
  Архів

  Визначено туристичного оператора, який провадитиме туристичну діяльність на рекреаційних пунктах в НПП «Білобережжя Святослава»

  19 квітня 2018 року відбулося засідання спеціальної конкурсної комісії по визначенню суб’єктів господарювання, які провадитимуть туристичну діяльність на 5-и рекреаційних пунктах в межах території НПП «Білобережжя Святослава». Пропозиції надійшли від трьох туристичних фірм Миколаївщини – це ТОВ «Візит – гарант», ТОВ фірма туристична «Хан – Тенгрі» та ПП «Туристична компанія «Лідер – Тур». Всі вони надали повний пакет правовстановлюючих документів, представили свої досягнення та нагороди, презентували проекти розвитку рекреаційних пунктів в межах території НПП «Білобережжя Святослава».

  При виборі головного туроператора на рекреаційних пунктах члени комісії детально розпитували претендентів щодо сплати ними податків, їх обсягів; як планується видалення твердих та рідких відходів з місць перебування відпочивальників; чи планується залучення до роботи на рекреаційних пунктах місцевих жителів та інші.

  Після детального обговорення та консультацій було прийнято рішення визнати переможцем конкурсу ПП «Туристична компанія «Лідер – Тур». Запропоновано рекомендувати адміністрації  НПП «Білобережжя Святослава» укласти договір з ПП «Туристична компанія «Лідер – Тур» (керівник – Руденок О.П.) на провадження туристичної діяльності на рекреаційних пунктах  парку терміном на 5 років. Також було рекомендовано ПП «Туристична компанія «Лідер – Тур» розглянути пропозиції від  ТОВ «Візит – гарант» та ТОВ фірма туристична «Хан – Тенгрі» стосовно розміщення їх на обраних рекреаційних пунктах та надати їм першочергову перевагу.