Остані відгуки
  Январь 2018
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  « Авг   Мар »
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031  
  Архів

  Національний природний парк «Білобережжя Святослава» на обласному екологічному лекторії.

  Головним учасником обласного екологічного лекторію «Легенди Кінбурнської коси. Заповідні місця Миколаївщини» став 11 січня цього року національний природний парк «Білобережжя Святослава». Він відбувся за сприяння працівників бібліотеки-філіалу № 2 ЦБС для дорослих м.Миколаєва та був приурочений Міжнародному Дню заповідників та Національних парків.

  На цьому заході, крім спеціалістів парку, були присутні працівники Миколаївського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, члени історико-краєзнавчого товариства «Золотая ладья», письменники, краєзнавці, читачі бібліотеки.

  Керівник Центру екологічної інформації та культури Ірина Борисівна Чернова розповіла присутнім про новації в роботі бібліотеки та створенні на своїй базі Туристичної агенції та коворкинг-зони.

  Юрій Іванович Козловський, директор національного природного парку «Білобережжя Святослава», розповів про історію створення парку та деякі проблеми сьогодення. Також директор парку повідомив про глобальні проблеми Кінбурнської коси, а саме – вивіз та утилізація відходів та рідких стоків, критичне для екосистем парку збільшення кількості відвідувачів,  розказав про найважливіші досягнення та поділився перспективами діяльності Національного парку.

  Начальник відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою НПП «Білобережжя Святослава» С.В. Тарабан презентувала Путівник по Національному природному парку «Білобережжя Святослава». Широкий інформаційний матеріал та детальна карта, правила поведінки та аварійні телефони стануть в нагоді всім подорожуючим по Кінбурнському півострову.  Світлана Валентинівна подарувала Путівник в фонд бібліотеки та всім бажаючим.

  Цікава розповідь про історію Кінбурнської коси від античних часів до сучасності пролунала від Любов Петрівни Твердовської, вчительки історії з Василівської ЗОШ. «Історичними стежками Кінбурнської коси» — під такою назвою вийшла друга книга в Миколаївському видавництві «Іліон», яке здійснено в рамках обласної Програми підтримки вітчизняного книговидання, книгорозповсюдження та популяризації української книги у Миколаївській області. Вражає робота автора по збору матеріалу для книги з архівних документів, книг, журнальних і газетних статей, унікальні розповіді, легенди, перекази корінних мешканців Кінбурну, які відомі лише місцевим жителям.

  Вже студентка 1 курсу Миколаївського коледжу культури і мистецтв, в минулому – учениця Л.П.Твердовської, — Лахтіонова Д.О., не тільки розповіла про митців Кінбурнської коси, але й заспівала авторську пісню, присвячену цьому краю.

  Чаус Б.В., начальник відділу науки національного природного парку «Білобережжя Святослава», подовжив творчу тему, та повідомив про Літературний вечір пам’яті М.Шполянського, священика, організатора дитячого будинку сімейного типу, голови громадської організації «Кінбурн життя», який доклав багато сил до створення НПП «Білобережжя Святослава».

  Цікавою була для присутніх і відеопрезентація інформаційного списку «Кінбурська коса – дивовижна краса», який представила працівник Центру екологічної інформації та культури Бурятинська О.І.

  Також директор парку Ю.І.Козловський подарував Довідник тварин та рослин Кінбурнського півострову представникам екологічного міні-парку «Борисфен». Що активно працює у Василівській ЗОШ, якому в минулому році виповнилось 5 років та подякував за плідну співпрацю з парком.

  Світлана Тарабан — начальник відділу

  еколого-освітньої роботи та

   рекреаційного благоустрою

   НПП «Білобережжя Святослава»