Остані відгуки
  Ноябрь 2013
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  « Окт   Июн »
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  252627282930  
  Архів

  Міжнародний День Чорного моря

  Екологічний марафон на Очаківщині

  присвятили Міжнародному Дню Чорного моря

   

  Візит-центр екоосвіти та туризму НПП «Білобережжя Святослава» у жовтні запросив учнів шкіл Очаківського району та міста взяти участь в екологічному марафоні на захист Чорного моря.П’ять років тому Екологічний марафон був започаткований РЛП «Кінбурнська коса», щороку кількість його учасників збільшувалася.

  Під час екомарафону у Візит – центрі НПП «Білобережжя Святослава», екоосвітньому класі РЛП «Кінбурнська коса» та у школах району і міста пройшли круглі столи, конференції та уроки екологічних знань, але головне – діти та дорослі прийняли участь у природоохоронній акції «Чисте узбережжя». Вони очищали від сміття прибережну зону Дніпро – Бузького лиману та Чорного моря.

  «Козирка – Парутино – Дмитрівка – Куцуруб – Чорноморка — Очаків – Кінбурнська коса» – такий маршрут викреслився у результаті злагоджених дій загальноосвітніх шкіл м. Очаків і Очаківського району з національним природним парком «Білобережжя Святослава».

   

   

   

  За поперечними даними у екологічному марафоні прийняли участь понад 300 чоловік. Найбільш активні учасники акції на шкільних лінійках отримають  іменні дипломи.

  Про акцію «Чисте узбережжя» та екологопросвітницькі заходи, присвячені Міжнародному дню Чорного моря у школах району та міста Очаків читайте в подальшому на сайтах НПП «Білобережжя Святослава», «Очаківський портал», «Очаківщина» та офіційному сайті відділу освіти Очаківської райдержадміністрації.

  Провідний фахівець з екоосвіти І. В. Форманюк