Остані відгуки
  Октябрь 2013
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  « Сен   Ноя »
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031  
  Архів

  Зі святом, Покровська сільрада!!!

  Традиційно на день святкування християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці припадає День сіл Покровської сільради. Адже історичні назви сіл Покровка та Покровське нерозривно пов’язані саме з цим святом та  подіями російсько-турецької війни 1787року. Національний природний парк «Білобережжя Святослава» щорічно приймає активну участь у проведенні всіх святкових заходів у селах Кінбурнського півострову. Так, у Василівці в цей день у дитячому садку «Лісова казка», відбулася виставка дитячих малюнків та виробів з еко-матеріалів, що була проведена працівниками відділу екоосвітньої роботи та рекреаційного благоустрою НПП «Білобережжя Святослава».У селі Покровка за підтримки та безпосередньої участі адміністрації та працівників  парку відбулося перезахоронення останків невідомого моряка Дунайської флотилії. На мітингу біля братської могили загиблим морякам виступили голова районної ради Борщевський О.І., секретар сільради Томилко В.А., член Суворівського комітету Чаус В.Б., військовий комісар Леурда Г.П., директор Покровської ЗОШ І-ІІІст. Кучеренко О.Г.

                                 

  Зворушливу життєву історію про виявлення тіла цього загиблого невідомого моряка на узбережжі Чорного моря в районі Ковалівського пляжу в далекому вересні 1941 року розповіла (тоді ще 7-річна) жителька Покровки Щербина Лідія Мануїлівна. Низько вклонився за мужній вчинок жінки військовий комісар Леурда Г.П. та на колінах вручив їй букет квітів.

  У селі Покровське для жителів села проведено еко-вікторину з врученням призів та подарунків, а на святковий концерт, що відбувся на сонячній галявині,  адміністрацією парку був запрошений шанований в місті та районі вокальний гурт «Козаченьки» під керівництвом Наталії Мурленко. Тож ще довго над сивочолим Кінбурном звучали улюблені українські пісні, а композиція «Очаківський край» заслужила серед поціновувачів навіть повторного виконання.

                             

   

  Провідний фахівецьвідділу екоосвітньої роботи

  та рекреаційного благоустрою                                                                                                                                   С.Тарабан