Остані відгуки
  Октябрь 2013
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  « Сен   Ноя »
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031  
  Архів

  Семінар для вчителів та керівників гуртків еколого – натуралістичного напрямку в НПП «Білобережжя Святослава»

  23 жовтня у НПП «Білобережжя Святослава» відбувся семінар за темою «Екологічна робота як важливий аспект виховання учнівської молоді»,

  в якому взяли участь вчителі біології та екології, природознавства та географії, керівники гуртків еколого–натуралістичного напрямку, представники Школи естетичного виховання, методисти відділу освіти Очаківського району, наукові співробітники НПП «Білобережжя Святослава» та РЛП «Кінбурнська коса».

  Для учасників семінару науковий співробітник Ольга Олександрівна Марчинська – Андрєєва  підготувала фото- презентацію «НПП «Білобережжя Святослава» та ознайомила присутніх з історією створення національного парку.

  З доповіддю «Роль національного природного парку «Білобережжя Святослава» у розвитку екологічної свідомості підростаючого покоління» виступила провідний фахівець з екоосвіти Ірина Вікторівна Форманюк, вона також поділилась досвідом проведення еколого-освітніх заходів за ініціативою заповідних об’єктів — РЛП «Кінбурнська коса» та НПП «Білобережжя Святослава», позитивно оцінила спільну діяльність національного парку з освітніми закладами району, щиро подякувала учасникам за підтримку еколого-освітніх ініціатив парку та відмітила школи, яки приймають активну участь у природоохоронних акціях, святах та конкурсах парку.

  Старший науковий співробітник Костянтин Олександрович Редінов розповів учасникам семінару про напрямки наукових досліджень по вивченню тваринного світу та провів презентацію «Рідкісні птахи Очаківщини».

  З досвідом роботи з обдарованою молоддю виступила керівник гуртка «Юний еколог» Школи естетичного виховання (Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст.) Михайлова Олена Володимирівна.

  Методист Школи естетичного виховання Іванців Вікторія Вікторівна надала методичні рекомендації щодо участі в конкурсах еколого – натуралістичного спрямування та поділилася досвідом проведення  екологічних ігор. Кожному учаснику була надана змога спробувати себе у ролі учнів та виготовити сувенір з природних матеріалів.

  Обмін досвідом між учасниками пройшов жваво і плідно. Пропозицію щодо підвищення результативності науково – дослідницьких  робіт учнів – членів МАН, учасників міських, районних та обласних конкурсів, конференцій та екологічних олімпіад підтримали одноголосно.

  Національний парк заручився організовувати зустрічі школярів з науковими співробітниками парку, надавати консультативну та методичну допомогу вчителям, членам МАН у проведенні спостережень та дослідженнях.

  Співробітники парку запросили школи району взяти активну участь у природоохоронних акціях  та еколого-освітніх заходах парку.

  Організатори семінару — методист районного відділу освіти Загребельна Наталія Миколаївна, директор Школи естетичного виховання Замєтна Оксана Михайлівна та всі його учасники підтримали еколого-освітні ініціативи НПП «Білобережжя Святослава».

  Кожний учасник семінару отримав екологічний бюлетень з інформацією про мету створення та діяльність національних парків світу, запрошення до природоохоронній акції «Чисте узбережжя», присвяченій Міжнародному дню Чорного моря, календар екологічних дат на 2014 рік, перелік еколого-освітніх заходів на І семестр навчального року та облікові таблиці для спостереження за птахами у рамках екопроекту «Птах узбережжя». Також всім присутнім було вручено календарі та буклети НПП «Білобережжя Святослава» та плакати «Поринь у чарівний світ дикої природи», випущений РЛП «Кінбурнська коса».

  Нагадаємо, що перше, спільне з освітянами засідання на базі парку, було проведено на початку цього навчального року. 13 вересня у НПП «Білобережжя Святослава» відбулося засідання науково – методичної ради відділу освіти Очаківського району, до складу якої увійшли заступники директорів з навчальної роботи загальноосвітніх шкіл Очаківського району за участю співробітників відділу екоосвітньої роботи та рекреаційного благоустрою НПП «Білобережжя Святослава».

   

   

  Відділ екоосвітньої роботи

  та рекреаційного благоустрою

  НПП «Білобережжя Святослава»