Остані відгуки
  Июль 2013
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  « Июн   Авг »
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031  
  Архів

  Екологічну регату імені Сергія Шаповалова «Кубок Кінбурнської коси» проведено в двадцятий раз.

  З 28 по 30 червня 2013 року в акваторії Дніпро-Бузького лиману, Чорного моря та Ягорлицької затоки проводилася екологічна регата імені Сергія Шаповалова «Кубок Кінбурнської коси». Показово, що даний екологічний проект має вже своєрідну історію і проходить 20 років поспіль.

  Активну участь в організації проведення цієї регати прийняв національний природний парк «Білобережжя Святослава». Більше шестидесяти яхт різного класу стартували з м.Миколаєва та, пройшовши по Дніпро-Бузькому лиману, обігнули шпиль Кінбурнської коси і зупинилися біля причалу колишнього мідійно-устричного господарства Очаківського рибоконсервного комбінату, що знаходиться в Ягорлицькій затоці. Чудова погода, неповторна краса заповідних територій та смачна козацька юшка і шурпа, приготовані працівниками НПП «Білобережжя Святослава» створили відповідну атмосферу невимушеного дружнього спілкування яхтсменів, гостей та представників природно-заповідних об’єктів Кінбурна. Все це вже традиційно. Традицією виявилося і те, що після відносно спокійної погоди 29 червня вже ввечері налетів шквальний вітер, який проекзаменував яхтсменів на мужність  та витривалість.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  З метою реалізації екологічного напрямку регати адміністрацією НПП «Білобережжя Святослава» запроваджено проведення конкурсу на кращий екіпаж у питання збереження чистоти природних комплексів та водних акваторій парку. Під час підведення підсумків регати у Миколаївському яхт-клубі 1 липня 2013р. спеціальним сертифікатом НПП був нагороджений екіпаж яхти «Кальмар».

   

  Адміністрація НПП «Білобережжя Святослава»