Остані відгуки
  Апрель 2013
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  « Мар   Май »
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930  
  Архів

  До уваги мешканців Кінбурнської коси!!!

  Служба державної охорони Національного природного парку «Білобережжя Святослава» ПОВІДОМЛЯЄ та надає для інформації Витяг з наказу №20 від 21.03.2013р., Миколаївдержрибоохорони, яким встановлено наступні строки заборони в 2013 році:

  1. Заборонити любительське та спортивне рибальство під час ходу риби на нерест і на період відкладання ікри на водних об’єктах, в таких межах і у такі строки:

  у Дніпровському лимані (західним кордоном виступає лінія коса Очаківська – коса Кінбурнська) і Бузькому лимані — з 5 квітня по 5 червня;

  у Дніпровському лимані, на відстані 1,5 км від берега в глиб лиману, на ділянці від нижньої межі Дніпровського забороненого простору до Покровсько-Хуторського лабазу, включаючи всю придаткову озерну систему — з 6 червня по 15 червня;

  2. Заборонити, під час нерестової заборони на лов риби та інших водних живих ресурсів, проведення у рибогосподарських водних об’єктах та їх прибережних захисних смугах днопоглиблювальних, вибухових, бурових, сейсмологічних робіт, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші, що можуть негативно вплинути на нерестову міграцію та нерест водних живих ресурсів.

  3. Заборонити, під час нерестової заборони на лов риби та інших водних живих ресурсів, пересування будь-яких плавзасобів за винятком: транзитного проходу і проходу фарватером, виконання робіт по встановленню бакенів, у випадках надзвичайної потреби (шторм, туман, аварія і т.п.), та суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних живих ресурсів.

  Дозволити здійснювати любительське рибальство на визначених ділянках однією вудкою із одним гачком і спінінгом із одним гачком з берега при нормі вилову 1кг за світовий день.

   Дозволяється вилучення водних живих ресурсів, розміри яких відповідають вимогам “Правил любительського і спортивного рибальства”, затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 15.02.1999р. № 19.

   

  Дніпровсько-Бузький лиман :

   

  У с. Василівка по лівому березі в межах населеного пункту і вглиб водойми до фарватеру.

   У с. Покровські-Хутора по лівому березі і межах населеного пункту в вглиб водойми до фарватеру.

   

  Додержання цих вимог надасть змогу покращити стан водних живих ресурсів, збільшити їх чисельність, що в перспективі дозволить організовувати офіційний промисловий вилов риби.

   

  З повагою та надією на порозуміння служба державної охорони НПП «Білобережжя Святослава»