Остані відгуки
  Февраль 2013
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  « Янв   Мар »
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728  
  Архів

  У Василівській школі стартувала акція «Щедра годівниця»

  Після зимових канікул, на шкільній лінійці, було оголошено про початок акції «Щедра годівниця». Учні початкових класів отримали листівки НПП «Білобережжя Святослава» з запрошенням допомогти зимуючим птахам Кінбурну. 

  Зима – важка пора для птахів. У зимовий період птахи гинуть не стільки від холоду, а від того, що не вистачає їжі. Особливо важко птахам в ті часи, коли ожеледиця і сильні снігопади, коли земля, а також гілки дерев покриті льодом і снігом.

  Птахів, які зимують у нас, на Кінбурнській косі, треба підгодувати. Взимку для них створюються доволі важкі умови для добування їжі. Якщо регулярно розвішувати годівниці і в певні години поповнювати їх кормом, то це зможе допомогти зберегти пташок від загибелі.  

  «Любі діти! Нам, пташкам, дедалі важче стає знаходити собі поживу. Чекаємо на вашу допомогу!»

   

  Ідея проведення акції була підтримана нашими учнями та вчителями. За тиждень годівниці були зроблені. Дуже приємним було чути від дітей про допомогу батьків у цієї благородній справі. Тому із великим задоволенням учасники акції – учні початкових класів Василівської школи продемонстрували свою майстерність.

  Вчителя початкових класів Вакуленко Ірина Миколаївна та Агафонова Олена Олександрівна уміло підтримували атмосферу невимушеного веселого змагання серед своїх вихованців, тому за рішенням поважного журі  1 місце зайняли Агафонова Варвара та Віннічук Данило, 2 місце – Василенко Максим та Танцюра Ліза, 3 місце: Вакуленко Юля, Пелепюк Вероніка, Семенюк Іванка, Сілецька Олександра та Бородіна Ірина. Учасники першого етапу акції були нагороджені заохочувальними призами від НПП «Білобережжя Святослава»

   На другому етапі акції годівнички необхідно було правильно розвісити на деревах біля школи, тоді на допомогу прийшлі учні 11 класу: Віннічук Руслан, Лахтіонов Владислав та Іванов Сергій 

  Наступний етап найбільш відповідальний: підгодовування птахів, а це означає, що в певні години необхідно регулярно поповнювати годівницю їжею, тільки так можна  привчити птахів до «пташиної їдальні». Сподіваємося, що діти впораються.

  А ми будемо чекати на результати їх власних спостережень за зимуючими птахами, які вони, за умовами акції, обов’язково будуть записувати у щоденник спостережень, а про все цікаве та незвичайне, що побачать на «Щедрої годівниці» — намалюють або зафотографують,  як і всі учасники акції з інших шкіл, передадуть у екоосвітній центр парку для підведення підсумків до 15 березня.

  Акція «Щедра годівниця» триває впродовж всієї зими, тому сподіваємося що її учасники покажуть себе доброзичливими спостерігачами, будуть вчитися турбуватися за тяжку долю птахів, а значіть допоможуть птахам пережити холодну зиму.

   

  Фахівець з екоосвіти НПП «Білобережжя Святослава»

  О. В.  Янчишина