Остані відгуки

  Август 2022
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  « Июл    
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031  

  Архів

  На захисті природи рідного краю

  В умовах стрімкого індустріального розвитку кількість недоторканих         куточків природи швидко скорочується. Саме тому, збереження біологічного та ландшафтного різноманіття, розвиток природно-заповідної справи — один з пріоритетів державної по­літики у сфері економічної та екологічної безпеки.

  20 років тому на Очаківщині був створений перший в Україні регіональний ландшафтний парк «Кінбурнська коса». В грудні 2009 року оголошено створення, а у березні цього року почав функ­ціонувати  національний природний парк «Білобережжя Святослава».Щодня робітники заповідної справи виконують відповідальну місію — обе­рігають унікальні природні комплекси Кінбурнської коси, прибережні смуги та водні акваторії, які зберігають біорізноманіття та   мають велике наукове значення, історичну та  культурно-естетичну цінність.

  Зростання ролі та значення в житті Держави професійної діяльності, спрямованої на збереження довкілля,  відображено в Указі Президента України          № 629/2009 «Про День працівника природно-заповідної справи». В Україні встановлено професійне свято — День пра­цівника природно-заповідної справи, яке відзначається 7 липня.  Законодавством врахований вагомий внесок працівників природно-заповідної справи у збереження та відновлення біоло­гічного і ландшафтного різнома­ніття, розвиток територій та об’єктів природно-заповідного фонду України. Указ виданий на підтримку ініціативи Міністерства екології та природних ресурсів України.

  У цей святковий день дякуємо усім тим, хто самовіддано працює, зберігаючи чудові куточки рідного краю, та поширює екологічні знання. Зичимо вам міцного здоров’я, родинного затишку, нових здобутків у роботі. Хай щастить!

  Комментарии закрыты.