Остані відгуки
  Июль 2021
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  « Май   Авг »
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031  
  Архів

  31 липня – Всесвітній день рейнджера.

  Департамент природно-заповідного фонду та земельних ресурсів Міністерства захисту довкіля та природних ресурсів України ініціював започаткування відзначення Всесвітнього дня рейнджера 31 липня. Дане свято засноване у 2007 році Міжнародною федерацією рейнджерів (International Ranger Federation, IRF). В Україні «рейнджером» назвати можна всіх посадових осіб служби державної охорони природно-заповідного фонду України.

  На сьогодні в цій службі в межах установ природно-заповідного фонду, підпорядкованих Міндовкілля, працює 1452 особи, а в НПП «Білобережжя Святослава» — 38 чоловік. В переддень відзначення цього свята в паркі проведено загальну зустріч з працівниками служби держохрони та обговорено систему вдосконалення заходів стосовно недопущення порушення природоохоронного законодавства, проблемні питання в діяльності служби державної охорони установи ПЗФ. Інспектори служби держохорони парку мали змогу обмінятися досвідом патрулювання, осбговорити нові технології в роботі, зміцнити партнерські відносини.
  Також відзначено кращих парцівників служби держохорони парку за підсумками виконання ними своїх посадових обов’язків. Серед них – Надобко Андрій, — інспектор з охорони ПЗФ Покровсько-Хуторського ПНДВ, Іванов Олександр,- начальник відділу держохорони ПЗФ, Шембель Олександр, інженер з охорони тваринного світу І категорії.
  Рейнджери заповідників та національних парків — передові захисники дикої природи, без яких неможливо винищити браконьєрство, зберегти рідкісних тварин і середовище їх проживання. Тому Міжнародний день рейнджера — ще один привід звернути увагу на необхідність збереження для нащадків природного багатства планети і подякувати всім, хто вибрав охорону природи своєю професією.