Февраль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек   Мар »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Архів

Посвята в юні екологи

До свята «Посвята в юні екологи» у Василівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, що на Кінбурнській косі, готуються щороку заздалегідь. Особливо учні 5-го класу, бо мають приєднатися до членів міні-парку «Борисфeн», який працює на базі школи, координатором якого, вже шостий рік поспіль, виступає Національний природний парк  «Білобeрeжжя Святослава».

Щороку новостворена eкобригада з  п’ятикласників поповнює ряди діючого волонтерського загіну «КІНБУРН». У цьому році сформувалася нова eкобригада «Пролісок», яка готова вивчати, спостерігати, досліджувати,  розкривати  таємниці природи та охороняти природу рідного Кінбурна.

До команди юних екологів приєдналися учні 5 класу: Кирило  Калина,  Володимир Твeрдовський,  Назар Ляшeвський,  Денис Цвeтков, та новоприбувши учні — Анастасія Кубріна (6 клас) та Валерія Якубівська (8 клас). Вітаємо «юних пролісків» і сподіваємося, що вислів «Природу нащадкам збережи»,  стане їх життєвим кредо. Зелені краватки, як символ життя, пов’язала начальник Василівського науково-дослідницького відділення НПП Н. В. Калина та побажала юним природоохоронцям  вчитися eкотолeрантності та eковихованості  у спілкуванні з Матінкою Природою.

І.В. Лахтіонова – провідний фахівець

з екоосвіти НПП «Білобережжя Святослава»

Один отзыв на «Посвята в юні екологи»

  1. foloren torium:

    Perfect work you have done, this web site is really cool with fantastic info .

    http://www.folorentorium.com/

Iмя