Остані відгуки
Ноябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен   Дек »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Архів

Національний природний парк «Білобережжя Святослава»  — на картинах художників виставки «Кінбурн – любов моя»

В м.Миколаєві 17 листопада стартувала вже традиційна хужожня виставка «Кінбурн – любов моя»-2.

На виставці представлені більше півсотні картин художників з Миколаєва, Одеси, Харькова, Кривого Рогу та Києва, які протягом 10 днів  плідно працювали на Кінбурні. І за словами художнього керівника проекту Олександра Уса, саме завдяки адміністрації та працівникам національного парку художники по-справжньому закохалися в цей чудовий край, змогли побачити всі прекрасні куточки заповідної землі.

Тема пленера була «Легенда Кінбурнскої коси». Тому на багатьох полотнах вгадується щось від справжньої легенди  — казкове, таємниче, міфічне. Такий, мабуть, і він, цей чудовий заповідний куточок, перлина Причорноморя, з Геродотовим лісом, унікальною флорою і фауною, ласкавим морем.

На відкритті виставки директор парку Юрій Козловський виказав слова вдячності всім художникам, які так вдало і точно передали настрій Кінбурну, його майже містичну силу.

Слова закоханості в прекрасну природу Кінбурну виказали Т.Чичкалюк, — співорганізатор виставки, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та землеустройстрою ЧДУ імені Петра Могили, миколаївський поет Аркадій Суров, художній керівник проекту Олександр Ус.

Виставка стала логічним продовженням початого в минулому році за ініціативою та підтримкою народного депутата України Андрія Вадатурського художнього проекту, мета якого – звернути увагу на необхідність збереження цього унікального куточка природи.

Адміністрація НПП

Iмя