Остані відгуки
Апрель 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар   Май »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Архів

Визначено туристичного оператора, який провадитиме туристичну діяльність на рекреаційних пунктах в НПП «Білобережжя Святослава»

19 квітня 2018 року відбулося засідання спеціальної конкурсної комісії по визначенню суб’єктів господарювання, які провадитимуть туристичну діяльність на 5-и рекреаційних пунктах в межах території НПП «Білобережжя Святослава». Пропозиції надійшли від трьох туристичних фірм Миколаївщини – це ТОВ «Візит – гарант», ТОВ фірма туристична «Хан – Тенгрі» та ПП «Туристична компанія «Лідер – Тур». Всі вони надали повний пакет правовстановлюючих документів, представили свої досягнення та нагороди, презентували проекти розвитку рекреаційних пунктів в межах території НПП «Білобережжя Святослава».

При виборі головного туроператора на рекреаційних пунктах члени комісії детально розпитували претендентів щодо сплати ними податків, їх обсягів; як планується видалення твердих та рідких відходів з місць перебування відпочивальників; чи планується залучення до роботи на рекреаційних пунктах місцевих жителів та інші.

Після детального обговорення та консультацій було прийнято рішення визнати переможцем конкурсу ПП «Туристична компанія «Лідер – Тур». Запропоновано рекомендувати адміністрації  НПП «Білобережжя Святослава» укласти договір з ПП «Туристична компанія «Лідер – Тур» (керівник – Руденок О.П.) на провадження туристичної діяльності на рекреаційних пунктах  парку терміном на 5 років. Також було рекомендовано ПП «Туристична компанія «Лідер – Тур» розглянути пропозиції від  ТОВ «Візит – гарант» та ТОВ фірма туристична «Хан – Тенгрі» стосовно розміщення їх на обраних рекреаційних пунктах та надати їм першочергову перевагу.

Iмя