Остані відгуки
Ноябрь 2013
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт   Июн »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Архів

Міжнародний День Чорного моря

Екологічний марафон на Очаківщині

присвятили Міжнародному Дню Чорного моря

 

Візит-центр екоосвіти та туризму НПП «Білобережжя Святослава» у жовтні запросив учнів шкіл Очаківського району та міста взяти участь в екологічному марафоні на захист Чорного моря.П’ять років тому Екологічний марафон був започаткований РЛП «Кінбурнська коса», щороку кількість його учасників збільшувалася.

Під час екомарафону у Візит – центрі НПП «Білобережжя Святослава», екоосвітньому класі РЛП «Кінбурнська коса» та у школах району і міста пройшли круглі столи, конференції та уроки екологічних знань, але головне – діти та дорослі прийняли участь у природоохоронній акції «Чисте узбережжя». Вони очищали від сміття прибережну зону Дніпро – Бузького лиману та Чорного моря.

«Козирка – Парутино – Дмитрівка – Куцуруб – Чорноморка — Очаків – Кінбурнська коса» – такий маршрут викреслився у результаті злагоджених дій загальноосвітніх шкіл м. Очаків і Очаківського району з національним природним парком «Білобережжя Святослава».

 

 

 

За поперечними даними у екологічному марафоні прийняли участь понад 300 чоловік. Найбільш активні учасники акції на шкільних лінійках отримають  іменні дипломи.

Про акцію «Чисте узбережжя» та екологопросвітницькі заходи, присвячені Міжнародному дню Чорного моря у школах району та міста Очаків читайте в подальшому на сайтах НПП «Білобережжя Святослава», «Очаківський портал», «Очаківщина» та офіційному сайті відділу освіти Очаківської райдержадміністрації.

Провідний фахівець з екоосвіти І. В. Форманюк

Iмя