Остані відгуки
  Октябрь 2013
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  « Сен   Ноя »
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031  
  Архів

  «Посвята в туристи » під струни гітар

  Екотуристичний захід «Посвята в туристи» для учнів Василівської школи 28 вересня розпочався з екотуру по маршруту «Василівка — Ковалівська сага — Покровка». Пізнавальною зупинкою-привалом стала Ковалівська сага, яка зустріла учнів розмаїттям осінніх барв та п’янким ароматом різнотрав’я. Кожне деревце, травинка, а особливо кущі папороті зачаровували кожного своєю неповторністю.Наступний привал відбувся на березі Чорного моря, де вже стомлені туристи-початківці нарешті розбили свій табір. Для цього їм знадобилися неабиякі навички зі встановлення палаток, розкладання вогнища, приготування обіду. Але дружня команда з усіма завданнями справилася на «відмінно» і заслужила на відпочинок, а теплий морський вітерець та по літньому ще сяюче сонце тільки додавали справжнього туристичного настрою.

  Навіть «ракушняні бої» не змогли зіпсувати його, а лише додали азарту всім, хто так хотів, щоб саме його морська ракушка стала найсильнішою серед всіх. На фінальний двобій вийшли Вінничук Данил та Лахтіонова Діана, який так нічиєю і завершився.

                                           

  Фахівець з екоосвіти парку І.В.Форманюк привітала учасників заходу, оцінила навички юних туристів, привітала їх зі святом та вручила заохочувальні призи – медальйони справжнього туриста.

  Почесне звання «Юний турист – 2013» отримали: Мурленко Анастасія, Щабельський Андрій, Передрій Лілія, Передрій Вероніка, Свистуха Даша, Лахтіонова Діана, Цвєткова Кристина, Река Стас, Вакуленко Олексій, Пасось Карина, Вінничук Данил, Козик Катерина.

                                                  

  Але ще одна дуже приємна подія відбулася в цей святковий день — співробітники національного парку гостинно зустрічали учасників фестивалю авторської пісні «Бардівський клуб духовної спілки «Моряків». Барди побували на екскурсії, насолоджувалися незайманої природою коси та мальовничими краєвидами. Відомі автори та виконавці бардівських пісень з різних міст України, Білорусі, Росії підготували для учасників туристичного заходу концертну програму. Так на березі Чорного моря, під звуки гітари, лунали пісні — патріотичні та туристичні, про рідний край та справжню дружбу.

                                                    

  Фахівець з екоосвіти НПП «Бвлобережжя Святослава»: Лахтіонова І.В.