Остані відгуки
  Сентябрь 2013
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  « Авг   Окт »
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  30  
  Архів

  «Не засмічуй водойм!»

  «Не засмічуй водойм!»тема першої екохвилинки

  у ДНЗ «Лісова казка»

  З початком нового навчального року в дитячому садочку «Лісова казка» розпочався сезон навчальних практикумів з екологічного виховання.

  «Не засмічуй водойм!» — це перше заняття, яке відкрило ланцюжок попередніх зустрічей малюків зі співробітниками НПП «Білобережжя Святослава».Малята дізналися про види водойм, в чому їх різниця. Прийняли участь у «перетворенні» чистої води на брудну, дізнавшись про її негативний вплив на  життя у водоймах.

  Казка теж не забарилася. Не чекаючи допомоги від  дорослих учасники казкового дійства самі почали, в ігровій кімнаті, майструвати  своє чарівне озеро з чистою, прозорою водою, де за допомогою чарів «перетворилися» на рибок-мешканців цього чудо-озера. Навіть трішечки поплескатися в ньому стало справжнім вибухом позитивних емоцій.

  А коли чарівне озеро почало благати про допомогу, всі сміливці кинулися рятувати його. Бо сміття, яке почав приносити вітер, ставало все більше і більше і вже загрожувало знищити  озеро під собою.

  Тож тепер кожен з учасників цього  заходу точно знає, що водойми засмічувати не можна, бо ця історія стала справжнім уроком.

   

  Фахівець з екоосвіти НПП «Білобережжя Святослава» Лахтіонова І.В.