Остані відгуки
Сентябрь 2013
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг   Окт »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Архів

«Не засмічуй водойм!»

«Не засмічуй водойм!»тема першої екохвилинки

у ДНЗ «Лісова казка»

З початком нового навчального року в дитячому садочку «Лісова казка» розпочався сезон навчальних практикумів з екологічного виховання.

«Не засмічуй водойм!» — це перше заняття, яке відкрило ланцюжок попередніх зустрічей малюків зі співробітниками НПП «Білобережжя Святослава».Малята дізналися про види водойм, в чому їх різниця. Прийняли участь у «перетворенні» чистої води на брудну, дізнавшись про її негативний вплив на  життя у водоймах.

Казка теж не забарилася. Не чекаючи допомоги від  дорослих учасники казкового дійства самі почали, в ігровій кімнаті, майструвати  своє чарівне озеро з чистою, прозорою водою, де за допомогою чарів «перетворилися» на рибок-мешканців цього чудо-озера. Навіть трішечки поплескатися в ньому стало справжнім вибухом позитивних емоцій.

А коли чарівне озеро почало благати про допомогу, всі сміливці кинулися рятувати його. Бо сміття, яке почав приносити вітер, ставало все більше і більше і вже загрожувало знищити  озеро під собою.

Тож тепер кожен з учасників цього  заходу точно знає, що водойми засмічувати не можна, бо ця історія стала справжнім уроком.

 

Фахівець з екоосвіти НПП «Білобережжя Святослава» Лахтіонова І.В.

Iмя