Остані відгуки
  Май 2013
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  « Апр   Июн »
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031  
  Архів

  Зробимо Білобережжя чистим!

   

     Небагато пересічних українців знає, що в середньому одна людина в рік «створює» 400кг сміття. До того ж такого сміття, яке в природних умовах має дуже великий термін розкладання  — від 5 до 1000 років. Ще в стародавніх Афінах в 500 р. до н.е. був прийнятий  найперший в історії закон, який забороняв викидати сміття на вулицях, а змушував робити це за містом, на відстані однієї милі. Пройшло багато часу з тих пір, проте виявилося, що кожен намагається викинути сміття за «милю» від власного житла, незважаючи на такі ж самі «милі» сусіда. Оскільки нас на планеті 5 мільярдів, для кожного землянина миль не вистачить! Тож смітником, по суті, стала вся планета. Тому наведення чистоти і порядку біля свого житла, в паркових зонах, заповідних територіях, мабуть, є головним обов’язком сучасної культурної людини.

   

   

     Ось і Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою», яка третій рік поспіль проходить на Україні,  об»єднала соціально свідомих та активних людей по всій країні, щоб зробити свій життєвий простір чистішим та екологічно привабливішим. Не залишились осторонь цієї корисної акції і працівники національного природного парку «Білобережжя Святослава». Саме 20 квітня 2013 року, в день проведення Всеукраїнської акції  адміністрація та трудовий колектив парку теж вирішили долучитися до грандіозного наведення порядку і чистоти та найбільшого соціального проекту. В цей сонячний день зусиллями працівників зібрано на рекреаційних дільницях парку та прилеглих територіях більше 40 мішків побутового сміття, яке одночасно і сортувалося по фракціях – пластик та скло.  Більшість із зібраних відходів – це осінньо-зимові накопичення по береговій лінії Дніпро-Бузького лиману того сміття, що несе своїми водами Дніпро та викидається недобросовісними членами екіпажів кораблів, що проходять повз Кінбурнську косу.

   

     Сподіваємося, що весняна акція допомогла зробити наше Білобережжя чистішим та підготувати рекреаційну дільницю до зустрічі відпочиваючих!

   

    

   

  Світлана Тарабан,

   

  фахівець НПП «Білобережжя Святослава»