Остані відгуки
    Май 2013
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    « Апр   Июн »
     12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    Архів

    Переможці І туру конкурсу «Краю мій рідний»

     

    У І турі краєзнавчо – природничого конкурсу «Краю мій рідний! – 2013» взяли участь 70 учнів 7-10 класів загальноосвітніх шкіл м. Очакова та Очаківського району.

    Переможцями І туру конкурсу визнані:

     

    1.   Хворостіна Анна — 96 б. (ЗОШ № 4)

    2.   Абертасов Дмитро – 93б. (ЗОШ № 3)

    3.   Гуменна Анастасія – 89 б.(Острівська ЗОШ)

    4.   Лагун Олександр – 87 б. (Василівська ЗОШ)

    5.   Бутенко Владислав – 85 б. (ЗОШ № 4)

    6.   Курило Тетяна – 84 б. (ЗОШ № 1)

    7.   Мандибура Ілона – 84 б. (ЗОШ № 3)

    8.   Золотар Вікторія – 84 б. (ЗОШ № 4)

    9.   Ткачук Олег – 84 б. (ЗОШ № 4)

    10.        Колодистий Кирило – 83 б. (ЗОШ № 3)

    11.        Свистуха Дарія – 82 б. (Василівська ЗОШ)

    12.        Вакуленко Вікторія – 82 б. (Василівська ЗОШ)

    13.        Мельников Максим – 81 б. (Дмитрівська ЗОШ)

    14.        Зволинська Валерія – 81 б. (ЗОШ № 4)

    15.        Онофрійчук Яна – 80 б. (Чорноморська ЗОШ)

    16.        Дмитренко Дар’я – 80 б. (Чорноморська ЗОШ)

    17.        Загребельна Валентина – 80 б. (ЗОШ № 3)

    18.        Книжник Катерина – 80 б. (Острівська ЗОШ)

    19.        Якубова Анна – 80 б. (ЗОШ № 4)

    20.        Тимченко Віталій – 79 б. (ЗОШ № 4)

    21.        Дейнеко Сергій – 79 б. (ЗОШ № 2)

    22.        Кельбас  Ігор – 78 б. (ЗОШ № 3)

    23.        Дубров Денис – 78 б. (ЗОШ № 4)

    24.        Маркова Людмила – 77 б. (ЗОШ № 2)

    25.        Ячмінь Дар’я – 77 б. (ЗОШ № 3)

    26.        Ячмінь Софія – 77 б. (ЗОШ № 3)

    27.          Бичкова Ольга – 74 б. (ЗОШ № 1)

    28.         Кохановська Анастасія – 73 б. (ЗОШ № 4)

    29.        Федорова Анна – 71 б. (ЗОШ № 3)

    30.        Шишацька Валерія- 70 б. (ЗОШ № 1)

    31.        Воробйова Тетяна – 70 б. (Чорноморська ЗОШ)

    32.        Боженко Олена – 70 б. (ЗОШ № 1)

     

     

    ЗАПРОШУЮТЬСЯ

    до участі у ІІ турі конкурсу, який відбудеться на території парку 28 травня.