Остані відгуки
  Март 2013
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  « Фев   Апр »
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031
  Архів

  Про результати природоохоронній акції «Щедра годівниця»

  Фоторепортаж з дитячого садка № 1 «Дзвіночок»

   Птахи – справжня окраса природи. Вони чарують нас розмаїттям свого оперення, гнучкістю поведінки і, звичайно, співом. Птахи надають природі неповторного колориту. Розуміння цього народжується з дитинства.

  Колектив ДНЗ № 1 прийняв активну участь у зимовій акції «Щедра годівниця», були задіяні  10 груп – 160 малюків.

  Цікаву інформацію про зимуючих птахів малюки почули та побачили на екохвилинках у екоосвітньому класі РЛП «Кінбурнська коса». Також на заняттях у садочку вихователі знайомили дітей з пташиним різноманіттям нашого краю та підготували для них та їх батьків корисні поради щодо допомоги зимуючим птахам.

     

         Вихователь — методист Шишацька Олена Василівна більш п’яти років  працює з дітьми за темою: «Спостерігаємо, вивчаємо та досліджуємо пташине царство нашого краю».         Вихователі дитячого садка залучили до співпраці батьків. Було зроблено 8 годівниць, які розвішали надитячих майданчиках.

   

              Вихованці дитячого садка пишаються такими  шикарними пташиними «їдальнями» та дякують своїм батькам за допомогу

   

  Юні вихованці зранку щодня пригощали пернатих несолоним салом, хлібом, насінням соняшнику та зерном, тому на годівницях завжди було багато синичок, горобців та інших пташок, але сфотографувати вдалось лише двох великих синиць.

  Зате добре намалювали «відвідувачів їдальні»: Дмитро Горбуров, Маша Козакова, Сніжана Афанасєва, Іван Казаманов, Варя Бащенко та Марина Кубишкіна. 

    Вихователі  ДНЗ № 1 «Дзвіночок»: Шишацька О.В., Боброва О.Ю., Туренко О.І., Кудряшова В.Л., Кубишкіна Т.Г., Хартонюк М.В. та інші добре навчили своїх вихованців бути доброзичливими спостерігачами, турбуватися за тяжку долю птахів та допомогти птахам пережити зиму.

    

              У екоосвітньому класі РЛП «Кінбурнська коса» було проведено круглий стіл «Роль природно – заповідних об’єктів у вирішенні проблемних питань екологічної освіти та виховання підростаючого покоління», на якому Куцька Зінаїда Дмитрівна — методист ДНЗ № 1 «Дзвіночок» поділилася власним досвідом організації спостережень за птахами та заходів спрямованих на допомогу їм. Учасники круглого столу обмінялися думками стосовно участі дітей у природоохоронних акціях парку.

    Природа – велика книга, яку потрібно навчитися читати нашим дітям. Весною піклування про птахів не закінчується. Попереду 1 квітня –  Міжнародне свято зустрічі перельотних птахів, яке існує більш ста років.   Одна із найстаріших традицій – розвішування в цей день шпаківень, синичників і інших «будиночків». Ми впевнені, що наші діти разом з батьками виготують шпаківні і розвісять їх у своєму дворі, садку. А потім обов’язково продовжать свої спостереження.

   

  Провідний фахівець з екоосвіти І. Форманюк