Остані відгуки
  Сентябрь 2012
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  « Авг   Окт »
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  Архів

  Генеральне прибирання після сезону відпочинку проведено!

   

  Доволі тепла погода цієї осені дозволила відпочиваючим насолодитися красою Кінбурнської коси та теплого моря. А для працівників парку період «бабиного літа» — це підведення підсумків рекреаційної діяльності на дільниці «Кінбурнська стрілка» та системна очистка території від наслідків відпочинку поки що не зовсім свідомих відвідувачів коси. Тож 14 вересня ц.р. на території стрілки інспектори, природоохоронці, начальники дільниць, працівники адміністрації парку здійснили «генеральне прибирання».

  Було демонтовано туристичні вбиральні та кабінки для переодягання, зібрано всі 36 урн для сортованого видалення відходів, а також зібрано та відсортовано 42 мішки побутових відходів (пластику, скла та органіку) половина з яких – «гріхи» минулих рекреаційних сезонів . Сортування – це той спосіб утилізації відходів, який у 2012 році зберіг Кінбурнську стрілку від пікового сезонного забруднення.

  Більш ефективна кампанія по сортованому збиранню відходів цього сезону мала свій позитивний результат – всі урни для роздільного збору відходів заповнювалися відповідно до написів на них. Слід відмітити й бережливе ставлення до природи й власника та капітана маломірного судна «СЕВ-1587К», які обладнали своє місце причалювання, постійно підтримували в належному санітарному стані прилеглу територію. Хоча до повної ідилії ще далеко і досконалості немає меж, тому для працівників НПП проведений стартовий рекреаційний сезон – добра нагода уникнути помилок та відшліфувати свої задуми в наступному році щодо покращення стану рекреації. До того ж, потребує значного покращення прибирання території та системного сортування відходів в районі Римбівського пляжу, де проводило рекреацію ДП «Очаківське ЛМГ».

  Тому звертаємося до Вас, шановні відвідувачі нашого сайту та рекреаційної дільниці «Кінбурнська стрілка», з проханням надавати свої пропозиції щодо поліпшення стану дільниці, про послуги, які можна було б надавати відвідувачам, ідеї щодо організації екскурсій і т.д. Автору найбільш цінних пропозицій гарантуємо безкоштовний одноденний тур по Кінбурнській косі.

   

   

                                                                            Тарабан С.В.. — провідний фахівець з

                                                                                                рекреації відділу еколого-освітньої роботи

                                                                                                та рекреаційного благоустрою

                                                                                                 НПП «Білобережжя Святослава»